Bestuur - De Kern

Jeugdhuis De Stip, voor en door jongeren. De Stip staat open voor alle jongeren van Ham en omstreken. Je kan er rustig iets komen drinken, een spel spelen of bijpraten in de zetels. We hebben een groot aanbod van activiteiten om aan ieders verwachtingen te voldoen. Of steek zelf de handen uit de mouwen en wordt lid van INTACT of onze tappersploeg en groei door tot de Kern. Enkel dankzij gemotiveerde vrijwilligers kan het jeugdhuis blijven bestaan!

Raad van bestuur

De raad van bestuur wordt jaarlijks op de algemene vergadering gekozen. Deze mensen zorgen ervoor dat alles in goede banen verloopt. Zij zien toe op de activiteiten die georganiseerd worden en evalueren/analyseren de werking van het jeugdhuis. Deze personen zijn bij elke activiteit present om alles vlot te laten verlopen.


Voorzitter: Michiel Reyners - michielr@stip.be - +32 473 23 01 00

Secretaris: Stan Wijckmans - stanw@stip.be - +32 486 07 87 32

Penningmeester: Jeroen Geutjens - jeroeng@stip.be - +32 472 28 80 03

Kerngroep

De kerngroep is de draaischijf van het jeugdhuis. Hier worden zowel complexe als eenvoudige zaken besproken aan de vergadertafel. Zoals de doelen van het jeugdhuis, de investeringen, de planning van activiteiten en nog veel meer. Deze groep zorgt ervoor het jeugdhuis draait.

Michiel Reyners

Michiel Reyners

Voorzitter

michielr@stip.be

0473 23 01 00

Jeroen Geutjens

Jeroen Geutjens

Penningmeester

jeroeng@stip.be

0472 28 80 03

Stan Wijckmans

Stan Wijckmans

Secretaris - Onderhoud - Licht & geluid

stanw@stip.be

0486 07 87 32

Leendert Wilms

Leendert Wilms

Onderhoud - Licht & geluid - Subsidies

leendertw@stip.be

0478 77 26 39

Wouter Schoofs

Wouter Schoofs

Communicatie - Subsidies

wouters@stip.be

0474 39 92 37

Jelmar Meynckens

Jelmar Meynckens

Caféwerking - Tappersverantwoordelijke - Externe activiteiten

jelmarm@stip.be

0474 58 56 78

Matthias Boets

Matthias Boets

Bestuurslid

matthiasb@stip.be

0494 20 54 13

Yannick Snoeckx

Yannick Snoeckx

Bestuurslid

yannicks@stip.be

0478 30 36 96

Nick Saillart

Nick Saillart

Bestuurslid - Leden - Tappers

nicks@stip.be

0486 13 97 69

Ward Wijckmans

Ward Wijckmans

Bestuurslid - Leden - Tappers

wardw@stip.be

0471 61 28 69

Annalisa Winderickx

Annalisa Winderickx

Bestuurslid

annalisaw@stip.be

0498 06 66 49